Chybicka Aneta, Kosakowska-Berezecka Natasza, Pawlicka Paulina

Chybicka Aneta

Chybicka AnetaDoktor nauk humanistycznych, psycholog, rekomendowany trener warsztatu i treningu interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, mistrz i praktyk Neurolingwistycznego Programowania.

Pracuje w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem zajęć aktywizujących psychologiczny potencjał i możliwości twórczego realizowania siebie.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z twórczym myśleniem i psychologią międzykulturową.

Autorka książki Otwarty umysł oraz licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych. Jej pasje to: synek Łukasz, koty oraz prowadzenie badań postaw wobec płci w różnych kulturach (badania przeprowadziła dotychczas w Polsce, Niemczech, Egipcie i Indiach).

 

Kosakowska-Berezecka Natasza

dr Natasza Kosakowska-Berezecka — naukowo bada mechanizmy sprzyjające występowaniu dyskryminacji ze względu na płeć i odmienność kulturową i niezmiennie poszukuje sposobów przeciwdziałania im. Od 2006 roku współorganizuje 8 marca na Uniwersytecie Gdańskim międzynarodową konferencję „Kobieta w kulturze”, poświęconą kwestiom równouprawnienia i docenienia różnorodności. Jest również doświadczoną trenerką oraz autorką wielu artykułów naukowych oraz programów szkoleniowych dotyczących równości kobiet i mężczyzn. Mama Franka (4 lata).

 

Pawlicka Paulina

dr Paulina Pawlicka — absolwentka Szkoły Trenerów rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Studium Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii w Sopocie. Naukowo i praktycznie zajmuje się tematyką rozwoju dziecka i wczesnej relacji z dzieckiem, dwujęzyczności, akulturacji oraz tożsamości kulturowej i narodowej. Jest doulą, członkinią Stowarzyszenia DOULA w Polsce. Mama Ingi (3,5 roku) i Sary (rok).

Jest 1 tytuł.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło