Konferencja 3R: Relacja, Rodzina, Rozwój - 25.06 - Kraków

person Wysłane przez: Paweł Głowiak list Kategoria: Aktualności Dodano: favorite Trafienie: 192

Konferencja 3R 

Relacja, Rodzina, Rozwój


Szanowni Państwo,

z wielką radością i zaszczytem pragniemy Was serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Fundację Wspierania Idei Marii Montessori „Ziarnko Maku” w Krakowie a mianowicie konferencję 3R – Relacja, Rodzina, Rozwój.

Konferencja odbędzie się w dniu 25 czerwca 2024 r. w budynku Katolickich Szkół Montessori, przy ulicy ks. S. Pawlickiego 1 w Krakowie.  

Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia dzięki inspirującym prelekcjom specjalistów. Celem konferencji jest podkreślenie wartości relacji w procesie wychowania i edukacji młodych ludzi, zwłaszcza w obliczu wyzwań i trudności dzisiejszych czasów będących efektem pandemii Covid-19 oraz toczących się wojen.

Oficyna Wydawnicza "Impuls" podczas spotkania  zaprezentuje na swoim stosiku ponad 130 tytułów związanych tematycznie z przedmiotem konferencji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertą. Uwaga! podczas konferencji przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjne rabaty i niespodzianki.

Wydarzenie, program na https://www.krakow.pl/bezbarier/aktualnosci/283980,60,komunikat,konferencja_3r___relacja__rodzina__rozwoj.html

W imieniu organizatorów oraz Oficyny Wydawniczej Impuls serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Do zobaczenia 25 czerwca w Krakowie na ul. ks. S. Pawlickiego 1 (budynek KSM) już od 8.00!

zaprasza Impuls

 niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło