Konferencja: I Majówka Logopedyczna - 11.05 - Lublin

person Wysłane przez: Paweł Głowiak list Kategoria: Aktualności Dodano: favorite Trafienie: 128

I Majówka Logopedyczna „Neurobiologiczne podstawy logopedii”Szanowni Państwo,

z wielką radością i zaszczytem pragniemy Was serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Katedrę Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego oraz Naukowe Koło Logopedów i Audiologów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie inicjują pod patronatem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego cykl corocznych, ogólnopolskich konferencji naukowo-szkoleniowych pod hasłem „Majówka Logopedyczna w Lublinie”. Wszystkim wiadomo, że Lublin jest kolebką polskiej logopedii.

Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia dzięki inspirującym prelekcjom specjalistów z zakresu logopedii.

W programie konferencji znajdą się wykłady, które zapewne dostarczą Państwu cennych spostrzeżeń i praktycznych narzędzi do pracy.

Oficyna Wydawnicza "Impuls" podczas spotkania  zaprezentuje na swoim stosiku ponad 130 tytułów związanych tematycznie z przedmiotem konferencji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertą. Uwaga! podczas konferencji przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjne rabaty i niespodzianki.

Wydarzenie, program na https://www.polskietowarzystwologopedyczne.pl/aktualnosci/i-majowka-logopedyczna-neurobiologiczne-podstawy-logopedii/

W imieniu organizatorów oraz Oficyny Wydawniczej Impuls serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Do zobaczenia 11 maja w Lublinie (miejsce obrad: Wydział Filologiczny UMCS, Pl. M Curie-Skłodowskiej 4, Lublin, Katedra Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS, ul. Sowińskiego 17, 20-040 Lublin).

Zapraszamy już od 8.30!

zaprasza Impuls

 Tagi: konferencjka
niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło