Konferencja: Sympozjum szkoleniowe - 20.04 - Nowy Sącz

person Wysłane przez: Oficyna Wydawnicza "Impuls" list Kategoria: Aktualności Dodano: favorite Trafienie: 230

Sympozjum szkoleniowe

pt. "Hardkorowy dzieciak jak pozytywnie wpływać na rozwój dziecka"


Szanowni Państwo,

z wielką radością i zaszczytem pragniemy Was serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Tęcza przy SOSW w Nowym Sączu. W dniu 20 kwietnia 2024 r. odbędzie się Sympozjum szkoleniowe dla rodziców, nauczycieli, studentów i wszystkich osób zainteresowanych edukacja małego dziecka.

Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia dzięki inspirującym prelekcjom specjalistów z zakresy wychowania i edukacji dziecka.

W programie sympozjum znajdą się wykłady, które zapewne dostarczą Państwu cennych spostrzeżeń i praktycznych narzędzi do pracy.

Oficyna Wydawnicza "Impuls" podczas spotkania  zaprezentuje na swoim stosiku ponad 130 tytułów związanych tematycznie z przedmiotem konferencji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertą. Uwaga! podczas konferencji przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjne rabaty i niespodzianki.

Wydarzenie, program na https://soswns.pl/pl/8270/12950/sympozjum-szkoleniowe-pt-hardkorowy-dzieciak-jak-pozytywnie-wplywac-na-rozwoj-dziecka-.html

W imieniu organizatorów oraz Oficyny Wydawniczej Impuls serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Do zobaczenia 20 kwietnia w Nowym Sączu na ul. Zamenhoffa 1a (w WNI ANS) już od 8.00!

zaprasza Impuls

 niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło