Szukaj
Aktualności
Sortowanie
Harry Potter

Każdy z piszących o twórczości Rowling „poważnych” autorów stara się w pewien sposób usprawiedliwić swoją „niepoważną” fascynację książką dla dzieci. Agnieszka Kobrzycka...

Więcej    
Da dzieci

Drogie Dzieci już dzisiaj Wasze święto Dzień Dziecka! Oficyna Wydawnicza "Impuls" życzy Wam pogody i uśmiechu każdego dnia!

Więcej    
Dla mamy

Drogie Mamy już dzisiaj Oficyna Wydawnicza "Impuls" składa Wam najserdeczniejsze życzenia pogody i uśmiechu każdego dnia!

Więcej    
Wywiad z autorem

Rozmawiamy z Patrycjuszem Pilawskim z Wodzisławia, literaturoznawcą i autorem książki „Historia polskiej piłki nożnej. Quiz”.

Więcej    
Kongres Arteterapii 6 czerwca - online

Oficyna Wydawnicza "Impuls" - patron medialny - OtwARTE - Ogólnopolskiego Kongresu Arteterapii

Więcej    
prawa Ucznia

W polecanej monografii autor konsekwentnie korzysta z obowiązującego we wrześniu 2019 r. porządku prawnego. Pomimo tego przedstawia niektóre przepisy, które funkcjonowały dla na przykład gimnazjów czy zasadniczych szkół zawodowych formalnie zlikwidowanych z dniem 31 sierpnia 2019 r.

Więcej    
Impuls pomaga, rozwija, uczy

Zapraszamy do korzystania z oferty wydawniczej „Impulsu” do naszych e-booków, które w ciągu 15 minut mogą być Twoje, do naszych nowości i bestselerów, do nas... Nasz oferta wersji elektronicznej e-book w formatach PDF, EPUB czy MOBI to już blisko 650 tytułów a w wersji papierowej to już blisko 850 tytułów aktualnej oferty: dla nauczycieli, dla uczniów, dla studentów, pedagogów, naukowców, dla rodziców, dla dzieci, dla Was wszystkich

Więcej    
To publikacja o Tobie

W wielu wzbudzi piękne wspomnienia, szczery uśmiech, tęsknotę za minionym dzieciństwem. Ta książka uczy, bawi i… wzrusza. Przepojona jest empatią, szacunkiem do innych, bezinteresownością

Więcej    
Recenzja

Kolejny podręcznik akademicki z cenionej przez specjalistów, nauczycieli i studentów serii Oficyny Wydawniczej "Impuls" pt. Pedagogika Nauce i Praktyce. Tym razem mamy przed sobą próbę analizy pedagogiki ogólnej, będącej wcześniej czyli w czasach PRL-owskich dyscypliną niepełną, poddaną "obróbce" socjalistycznej przez ówczesnych teoretyków. Brakowało w niej szerszej refleksji i namysłu odpowiadającego stanowi aktualnej wiedzy.

Więcej    
Pilkarska premiera w Impulsie

Nie lada gratka do fanów piłki nożnej! 270 QUIZÓW o polskiej piłce nożnej ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

Więcej    
Oferta 2020

Zapraszamy do oferty 2020. W przygotowanym zestawieniu pokazujemy premiery i nowości roku 2020

Więcej    
Autyzm po raz 14sty!

Z okazji Światowego Dnia Autyzmu OW Impuls w okresie 2-10 kwietnia oferuje publikacje poruszające tematykę autyzmu z 30% rabatem!

Więcej    
Premiera, warto miec

16 marca miała miejsce w Oficynie Wydawniczej „IMPULS” premiera niezwykłej książki. Mowa o „Telewizji Dziewcząt i Chłopców 1957-1993. Historia niczym baśń z innego świata” Sławomira W. Malinowskiego.

Więcej    
PREMIERA

Czy pamiętacie piosenkę "Cztery Łapy"? Tymczasem zapraszamy do oglądnięcia kultowego programu: "Piątek z Pankracym".

Więcej    
Premiera 16 marca TDC

Drogi Czytelniku, wybacz brak skromności, ale dla wielu – być może, i dla Ciebie – będzie to książka niezwykła. Nie tylko dlatego, że dzięki niej wyruszysz w podróż do krainy dzieciństwa.

Więcej    
Premiera niezwykla

Monografia autorstwa Sławomira W. Malinowskiego Telewizja Dziewcząt i Chłopców (1957–1993). Historia niczym baśń z innego świata to książka niezwykła. Autor ukazał jasną stronę życia dzieci w PRL uczestnictwo w akcjach TDC i możliwość rozwijania swych pasji

Więcej    
Chromosomowe dzieci - audycja RADIO TOK FM

Zapraszamy do audycji radiowej w TOK FM z Panią Mariolą Lesiak-Bzdak o książce "Chromosomowe dzieci takie jak ja"

Więcej    
Korpo... premiera

Polecamy najnowszą publikację lekarza, czasami kompozytora, zdarza się, że pisarza Witolda Misztala, wydaną przez Oficynę Impuls pt. Psychiatra korpoświata.

Więcej    
Praca domowa - teoria...

Szkoła... - miejsce nauki, nabywania wiedzy, wychowywania i kształtowania właściwych postaw społecznych. Wszyscy uczęszczaliśmy do szkoły, choć zapewne bardzo różniącej się względem tego, na jakie lata przypadła nasza edukacja. Jak bowiem wiemy, szkoły nieustannie się zmienia, przekształca i przeobraża, o czym najlepiej wiedzą ci, dla których powstało to miejsce - uczniowie...

Więcej    
Premiera o dh Wicku

Dziś również Oficyna Impuls rozpoczyna promocję książki Dobre słowa druha Wicka a mowa nienawiści. Oddajemy do rąk książkę, która powstała w wyniku prac zespołu instruktorskiego.

Więcej    
Wyczekiwane PREMIERY w Impulsie

Czy wiedziałeś, że wszyscy mamy coś zwanego DNA? Większość ludzi ma po 46 chromosomów – słyszałeś?

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się