Szukaj
Aktualności
Sortowanie
Premiera o dh Wicku

Dziś również Oficyna Impuls rozpoczyna promocję książki Dobre słowa druha Wicka a mowa nienawiści. Oddajemy do rąk książkę, która powstała w wyniku prac zespołu instruktorskiego.

Więcej    
Wyczekiwane PREMIERY w Impulsie

Czy wiedziałeś, że wszyscy mamy coś zwanego DNA? Większość ludzi ma po 46 chromosomów – słyszałeś?

Więcej    
4 nowe reprinty = 181

4 nowe tytuły w harcerskiej ofercie Impulsu - notowanie na dzień 28.11.2019 (seria "Przywrócić Pamięć" liczy już 181 tytułów):

Więcej    
Top 10 - bestsellery roku 2019

W mijającym roku 2019 naszą najpopularniejszą książką została wyjątkowa publikacja Impulsu autorstwa Miry Rządzki "Odruchy oralne u noworodków i niemowląt. Brawo!

Więcej    
TOP 1 roku 2019

Top 1 Oficyny Wydawniczej Impuls w roku 2019: Odruchy oralne u noworodków i niemowląt. Diagnoza i stymulacja

Więcej    
Dla babci i dziadka

21 stycznia i 22 stycznia przypadają bardzo ważne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzieci uczą się wierszyków, kupują kwiatki, książki, rysują laurki... Jeśli poszukujecie prezentu, który moglibyście ofiarować seniorom ze swojej rodziny, zajrzyjcie do naszej księgarni. Znajdziecie w niej wyjątkowe publikacje na upominki, które z pewnością ucieszą każdego. Zapoznajcie się również z rekomendacjami, które prezentujemy poniżej.

Więcej    
Dla kogo naukowcy....

Komu potrzebni są naukowcy? Tak postawione pytanie może dziwić w czasach, które powinny służyć rozwijaniu społeczeństwa wiedzy, ba, doskonaleniu pracy rządów, oświeceniu polityków i młodych kadr naukowych

Więcej    
Impuls z 2019 do 2020 r.

Niełatwo chwalić samego siebie, ale w mijającym 2019 roku mieliśmy wiele powodów do satysfakcji, toteż w nowy, 2020 rok wnosimy niewyczerpane pokłady energii i optymizmu.

Więcej    
Nowy Rok 2020

Sukcesów i wszystkiego co tylko najlepsze w nowym 2020 roku życzy Zespół Oficyny Wydawniczej "Impuls"

Więcej    
Matematyka + zabawy

W dniu dzisiejszym polecamy nowość skierowaną dla uczniów klas 1 i nie tylko a mowa o 76 stronach zestawu atrakcyjnych ćwiczeń oraz zabaw z matematyka.

Więcej    
Rysujemy razem z Dorotka

Lubicie rysować? Wiecie, że można tworzyć różne obrazki wykorzystując figury geometryczne? Rysowanie staje się wtedy wielką, ciekawą przygodą!

Więcej    
Nowe w OW Impuls

W dniu dzisiejszym polecamy kolejne dwie znakomite premiery. Jedna poświęcona problematyce starzenia się i umierania osób z niepełnosprawnością intelektualna. Natomiast druga nowość autorstwa Iwony Śliwerskiej skierowana jest dla uczniów klas 1 i nie tylko a mowa o 76 stronach zestawu atrakcyjnych ćwiczeń oraz zabaw z matematyka.

Więcej    
Jesienny powiew w Impulsie

Oficyna Wydawnicza „Impuls" nie ustaje w pracy, by do rąk Czytelników trafiały wciąż nowe publikacje z zakresu pedagogiki. W dniu dzisiejszym polecamy trzy publikacje naszych znakomitych Autorek w których zostały zaprezentowane ważne tematy jak kultura szkoły, opowiadania terapeutyczne dla dzieci i nie tylko oraz tajemniczy poradnik o wcześniactwie...

Więcej    
Andrzejki z Impulsem

Do najbardziej rozpowszechnionych wróżb należało lanie wosku, rzadziej ołowiu lub cyny. Dziewczyna nabierała wosku na blaszaną łyżkę i trzymała ją nad ogniem, a gdy rozpuścił się, wylewała go na wodę,

Więcej    
Premiera nowych bajek terapeutycznych w Impulsie

Bajki przeznaczone są dla dzieci w wieku od pięciu do dwunastu lat, lecz mogą z nich korzystać ...

Więcej    
Premiera publikacji Ligii Gepfert

Polecamy wyjątkową nowość wydawniczą Oficyny Impuls, publikację Ligii Gepfert pokazującą półżartobliwie o zmaganiach kobiet i mężczyzn w życiu i na parkiecie pt. Filozofia tańca użytkowego w parach.

Więcej    
Nowa publikacja akademicka w Impulsie - PNiP

Polecamy nowy podręcznik akademicki Pedagogika Nauce i Praktyce w ramach serii autorstwa Bogusława Śliwerskiego, Krzysztofa Maliszewskiego i Dariusza Stępkowskiego

Więcej    
W pazdzierniku polecamy MUTYZM

Październik miesiącem świadomości na temat mutyzmu wybiórczego! „Mutyzm wybiórczy, zwany również selektywnym (…) jest zaburzeniem lękowym polegającym na wybiórczości mówienia, przez co rozumie się, że dziecko mówi w pewnych sytuacjach, a milczy w innych.

Więcej    
Klasyczny masaz w Impulsie

Polecamy najnowszą książkę Masaż klasyczny autorstwa Marka Kowalcze, którą wyróżnia przede wszystkim doskonałe opracowanie pod względem praktycznym.

Więcej    
23. Targi w Krakowie. CZAS START

Zachęcamy do zapoznania się z planem 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Czekamy za Państwem na stoisku C54 - hala "Wisła"

Więcej    
23. Targi w Krakowie

Do zobaczenia i miłego spotkania od 24-27 października na stoisku C54 (23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie).

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się