Szukaj
Aktualności
Sortowanie
30% + Gartis+ Roza

Oficyna Wydawnicza "Impuls" włącza się jak co roku do akcji Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”.

Więcej    
Wiosenny sukces

11 kwietnia 2018 poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji plebiscytu (finał finałów) Najlepszych książek na wiosnę 2018 organizowany przez wortal Granice.pl.

Więcej    
Rezerwacje - start

Premierowa publikacja prof. Lecha Witkowskiego "Humanistyka stosowana" dostępna w atrakcyjnej przedsprzedaży - Oficyna Wydawnicza "Impuls"!

Więcej    
7 nowych reprintow

7 nowych tytuły w harcerskiej ofercie Impulsu - notowanie na dzień 31.03.2018 (seria "Przywrócić Pamięć" liczy już 151 tytułów)

Więcej    
Final konkursu - do 8.04

Pamiętajcie głosujemy tylko do 8 kwietnia. Do ścisłego finału plebiscytu decyzją internautów i jury awansowały trzy tytuły Oficyny Impuls!

Więcej    
Konkurs z nagrodami

W naszym konkursie na najciekawszy komentarz mamy dla Was świetne nowości od Wydawnictw, które prezentują swoje propozycje w naszej akcji. Do wygrania jest duży zestaw powieści i poradników!

Więcej    
Konferencja

Jest mi ogromnie miło, już po raz czwarty, zaprosić Państwa do udziału w cyklicznej konferencji naukowej „Oblicza Seksualności Osób Niepełnosprawnych”. W tym roku debata przebiegać będzie wokół tematu miłości, relacji, bliskich związków, które nieustannie motywują ludzi do utrzymywania i odna­wiania relacji z innymi.

Więcej    
dla Autora

Teraz Ty napisz z nami swoją własną książkę. Pomożemy Ci ją zredagować, udoskonalić merytorycznie, wybrać tytuł, dopracować graficznie, a ponadto skutecznie wypromować

Więcej    
Rybka poleca i ocenia

Odkąd zrobiłam przemeblowanie w gabinecie, mam mnóstwo miejsca i z zapałem wypełniam go nowymi pomocami logopedycznymi. Dziś pokażę Wam co zamówiłam u Wydawnictwo Impuls. Chodźcie!

Więcej    
Top 10 - II 2018

Top 10 Oficyny Impuls, notowanie bestsellerów za miesiąc luty 2018 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką została topowa publikacja Impulsu autorstwa Katarzyny Jasieńskiej-Zachwatowicz...

Więcej    
Konferencja Montessori

VI edycję konferencji Polskie Dni Montessori, która odbędzie się w dniach 18 – 20 maja 2018 r.w UAM w Poznaniu. Będą promocje...

Więcej    
Celebryci i CeWEbryci

Postaci cewebrytów udowadniają, że normalny, szary człowiek choć na chwilę może zdobyć upragnioną sławę. Sławę, która w rozumieniu wielu ludzi ma przynieść szczęście i wolność

Więcej    
Filozofia

Oficyna Wydawnicza "Impuls" poleca najnowszą monografia Filozofia umysłu stanowiącą dopełnienie monografii Filozofia człowieka i monografii Filozofia osobowości autorstwa Adolfa E. Szołtyska.

Więcej    
Nowe w ofercie

Jednym z podstawowych filarów Oficyna Wydawniczej „Impuls” jest pedagogika i edukacja, psychologia czy socjologia, nie dziwi zatem, że najnowsze publikacje IMPULSU dotyczą problematyki resocjalizacji a w szczególności wśród młodych ludzi.

Więcej    
Harcerstwo w pokazie

Zapraszamy do prezentacji Power Point harcerskich reprintów w Oficynie Impulsie. To już wydanych 144 tytułów. Początkiem lutego nasza seria wzbogaciła się o 3 nowe tytuły

Więcej    
3 nowe reprinty

3 nowe tytuły w harcerskiej ofercie Impulsu - notowanie na dzień 14.02.2018 (seria "Przywrócić Pamięć" liczy już 144 tytuły)

Więcej    
Naukowo w Impulsie

Jednym z podstawowych filarów Oficyna Wydawniczej „Impuls” jest pedagogika i edukacja a w tym publikace naukowe, nie dziwi zatem, że najnowsze publikacje IMPULSU dotyczą zagadnień naukowych.

Więcej    
Spotkanie autorskie

Zapraszamy do foto-relacji ze spotkania autorskiego z Zofią Olek-Redlarską. "Chwila motyla" - spotkanie z poezją dla dzieci

Więcej    
8 marca

Zapraszamy do wspólnej zabawy i niespodzianki z okazji Dnia Kobiet! W dniach 1-10 marca książki dla kobiet za 1 zł!

Więcej    
Impuls poleca

Jednym z podstawowych filarów Oficyna Wydawniczej „Impuls” jest pedagogika i edukacja a w tym logopedia, nie dziwi zatem...

Więcej    
Sukces

W tegorocznej edycji decyzją internautów plebiscytu Oficyna Impuls świętuje tytuł dla dr Barbary Winczury za publikację "Emocje dzieci i młodzieży z trudnościami w rozwoju i zachowaniu" - Najlepszej książki roku 2017 w kategorii "Poradniki".

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się