Nowa strona Oficyny Wydawniczej Impuls

person Wysłane przez: Paweł Głowiak list Kategoria: Aktualności Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 709

Zapraszamy do nowej strony księgarni internetowej wydawnictwa ImpulsSzanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy – 

mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę naszej strony internetowej Impulsoficyna.com.pl. Utrzymaną w pogodnej kolorystyce, nowoczesną, i – co najważniejsze – przejrzystą i przyjazną dla użytkowników.

Dzięki niej szybko i łatwo znajdziecie Państwo informacje o naszych nowościach i najbliższych zapowiedziach, a także dowiecie się, które pozycje cieszą się największą popularnością wśród klientów. Na stronie znajdziecie Państwo również informacje o promocjach, zarówno czasowych – okolicznościowych, jak i stałych, atrakcyjnych cenach. 

Naprawdę warto systematycznie tam zaglądać. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania działu „Aktualności” oraz "Recenzje", gdzie na bieżąco będą się ukazywać informacje z ożywionej działalności promocyjno-marketingowej Oficyny: konferencjach, na których można znaleźć nasze stoisko wydawnicze, czasopismach i stronach www, w których ukazały się recenzje naszych publikacji (wspomniane recenzje znalazły się również w specjalnie stworzonym dziale), a także licznych konkursach. Postanowiliśmy również przybliżyć Państwu sylwetki naszych autorów – w dziale „Autorzy” znajdziecie Państwo opisy ich działalności zawodowej i twórczej oraz zdjęcia. 

Nowością w naszym serwisie jest Blog. Już teraz możecie się dzielić z nami własnymi spostrzeżeniami, Waszą opinią o naszym wydawnictwie, o naszych książkach, o naszej pracy… Dajemy Wam impuls do pisania. Zapraszamy i czekamy na pierwsze komentarze i opinie – na Wasz głos!

Dodaliśmy również wiele innych funkcji strony, które na pewno wpłyną na przyjemność i przejrzystość przeglądania jej zawartości, np. możliwość dodawania komentarzy (Napisz recenzję) pod książkami, polecanie naszych wydań swoim znajomym, na serwisy społecznościowe, itp.

Pamiętajcie co tydzień w boksie Książka Tygodnia publikacja z atrakcyjnym rabatem!

W odpowiedzi na coraz większą liczbę zamówień składanych przez naszą księgarnię internetową, gruntownie przebudowaliśmy całkowicie e-sklep. Mamy wielką nadzieję, że od teraz dokonywanie zakupów tą drogą będzie dla Państwa szybkie, łatwe i przyjemne. 

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia kolejnej odsłony naszej strony: www.impulsoficyna.com.pl a także do podzielenia się z nami uwagami na jej temat: impuls@impulsoficyna.com.pl, bok@impulsoficyna.com.pl

Dział Marketingu i Handlu
pozdrawiam serdecznie,
Paweł Głowiak

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło