Święto Logopedy z Impulsem

person Wysłane przez: Oficyna Wydawnicza "Impuls" list Kategoria: Aktualności Dodano: favorite Trafienie: 642

Europejski Dzień Logopedy. W tym roku tematem przewodnim EDL '2024 jest hasło:

"Współpraca logopedów z innymi specjalistami"

Impuls polecaSzanowni Państwo, Drodzy Logopedzi,
z prawdziwą przyjemnością świętujemy Europejski Dzień Logopedy! Z tej okazji życzymy wszystkim Logopedom wzajemnej życzliwości, wielu zadowolonych Pacjentów oraz mnóstwa okazji do wymiany doświadczeń. Oficyna Impuls życzy wysokiego poziomu kształcenia zapraszając do korzystania z naszych wyjątkowych poradników i pomocy praktyczno-teoretycznej.

Mamy dla Was wyjątkowy prezent od dzisiaj do piątku (6-25.03.2024) na cały dział LOGOPEDIA 15% rabatu!

Impuls
Do każdej wybranej książki z tego działu otrzymacie Państwo dodatkowy rabat 15%. Wystarczy w zamówieniu podać hasło

Dzień Logopedy

Jednym z podstawowych filarów Oficyny Wydawniczej „Impuls” jest pedagogika w tym szczególnie logopedia. Nie dziwi zatem, że publikacje IMPULSU dotyczą m.in.: problematyki terapii wad wymowy, zabaw logopedycznych, ćwiczeń logopedycznych dla dzieci, ćwiczeń oddechowych, scenariuszy oraz porad, wczesnej interwencji itd.. Dla wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianej logopedii przygotowaliśmy kilka pozycji z naszej oferty, jak zwykle kierując się chęcią wypełnienia luk w poszukiwaniach aktualnych badań, tematów, rozwiązań czy podpowiedzi praktyków i teoretyków, jak również wskazania nowych kierunków i rozwiązań w tej problematyce.

Każda z nowości, a także liczne wznowienia cieszą się niesłabnącą popularnością, znikając z naszych półek niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki… Jednak nasze propozycje logopedyczne to nie tylko cieszące się uznaniem Materiały wyrazowo-obrazkowe…, Kwestionariusz diagnozy i narzędzia badawcze w terapii pedagogicznej czy już trzy stworzone przez Annę Franczyk Dzienniki innych zajęć specjalistycznych, logopedycznych, SI..., ale nasz najnowszy HIT, ŚWIATOWY BESTSELLER Język na uwięzi. Jak niewielka struna pod językiem wpływa na proces karmienia, mowę, jedzenie i wiele innych aspektów naszego życia autorstwa Richarda Baxtera wraz z zespołami. Jeszcze nigdy nie było tak pełnego i gruntownego opracowania tematu. Doktor Baxter omówił absolutnie wszystko! Książka ta jest obowiązkową lekturą dla rodziców, lekarzy, stomatologów, konsultantów laktacyjnych oraz innych specjalistów.
Kolejna nasza "wizytówka" logopedyczna to seria publikacji poświęconych zjawisku mutyzmu wybiórczego; po sukcesie Mutyzmu wybiórczego Marii Bystrzanowskiej przyszła kolej na Mutyzm wybiórczy w praktyce pedagogicznej. Książka ta, wydana pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka i rekomendowana przez Polski Związek Logopedów, opisuje techniki i metody pracy z dziećmi dotkniętymi owym zaburzeniem, tak by w rezultacie każde potrzebujące dziecko otrzymało „terapię szytą na miarę”.

Zapraszamy do naszego działu Logopedia i nie tylko!

  Zobaczcie prezentację naszych wydań:

Polecamy Impuls

Oficyna Wydawnicza "Impuls"
 

 

 

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło