Telewizja Dziewcząt i Chłopców - audycja radiowa

person Wysłane przez: Radio Kraków list Kategoria: Aktualności Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 114

Zapraszamy do odsłuchania niedzielnej audycji w Radiu Kraków prowadzącej Marzeny Florkowskiej z Sławomirem Malinowskim

Telewizja Dziewcząt i Chłopców - audycja w programie Magazyn Familijny


Zapraszamy do odsłuchania niedzielnej audycji w Radiu Kraków prowadzącej Marzeny Florkowskiej z Sławomirem Malinowskim, autorem książki Telewizja Dziewcząt i Chłopców. Historia niczym baśń z innego świata.

Ekran z bratkiem, Zwierzyniec, Adam Słodowy i Zrób to sam, Piątek z Pankracym - ale też opowieści morskie i piłkarskie oraz akcja Niewidzialnej reki. Do tego filmy "Wakacje z duchami" czy "Podróż za jeden uśmiech". Wspomnień czar. Gościem Marzeny Florkowskiej jest Sławomir Malinowski, autor książki „Telewizja Dziewcząt i Chłopców (1957-1993). Historia niczym baśń z innego świata".

audycja Sławomir Malinowski


Zapeszamy do wyjątkowej publikacji Sławomira W. Malinowskiego „Telewizja Dziewcząt i Chłopców (1957-1993). Historia niczym baśń z innego świata":

Obecnie mało jest książek zaspokajających potrzeby estetyczne czytelnika. A ma to znaczenie dla odbioru książki. Zdaje sobie z tego sprawę Sławomir W. Malinowski. Książka ta oparta o fakty, opatrzona przypisami i bogatą bibliografią jest niewątpliwie dokumentem i zarazem pracą naukową, którą powinni zgłębiać przyszli dziennikarze, jak również pedagodzy i psychologowie oraz socjologowie. Zresztą powinien ją przeczytać każdy, kto głębiej zastanawia się nad życiem....

Telewizja Dziewcząt i Chłopców

źródło wiadomości: https://www.radiokrakow.pl/audycje/telewizja-dziewczat-i-chlopcow

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło