Nowa oferta Impulsu. Uwaga na rabaty!

person Wysłane przez: Paweł Głowiak list Kategoria: Newslettery Dodano: favorite Trafienie: 145

Newsletter - 27.02.2024

Zobacz wiadomość w przeglądarce

Oficyna Wydawnicza Impuls


Drodzy Czytelnicy!

Dla wszystkich zainteresowanych edukacją, wychowaniem i rozwojem przygotowaliśmy nowe pozycje, jak zwykle kierując się jakością i rzetelnością oraz wskazaniem nowych kierunków refleksji. Miesiące wytężonej pracy autorów zaowocowały wyjątkowymi publikacjami na polskim rynku wydawniczym.
W dzisiejszej wiadomości zapraszamy do premier, bestsellerów, promocji -15%,
zapraszamy autorów do Oficyny Wydawniczej Impuls.
Przypominamy również naszym Czytelnikom o stałej promocji
do każdego zamówienia książka gratis

Myśl ikonicznie! Rysunkowe rozprawki

Myśl ikonicznie! Rysunkowe rozprawki
Autor: Dorota Węgrzyn

Kochani uczniowie, dostajecie podpowiedź, jak ugryźć temat rozprawki, ale Waszym zadaniem jest napisać ją samodzielnie. Pamiętajcie o synonimach i bogactwie językowego obrazowania. Jesteście w posiadaniu „protezy”, a tkankę wypowiedzi musicie nadbudować sami. Chciałabym, żeby rozprawka czy też wypowiedź argumentacyjna straciła swoje „wielkie oczy”. Podchodźcie do „rysunkowych rozprawek” bez strachu. Częstujcie się!

Dlaczego powstała książka „Myśl ikonicznie! Rysunkowe rozprawki”? Jestem nauczycielką języka polskiego z długoletnim doświadczeniem. Podczas pandemii pracowałam z ósmoklasistami, którym musiałam wyłożyć m.in. wiedzę na temat rozprawki.
w starszym wieku. [...]

Niespodzianka!
Podaj w koszyku zamówień poniższy KOD a otrzymasz atrakcyjny rabat na całą naszą ofertę:
IMPULS
Pedagogia bliskości międzyludzkiej

Serdecznie polecamy nowość na rynku edukacyjnych publikacji naukowych i nie tylko: Pedagogia bliskości międzyludzkiej autorstwa ks. prof. dr hab. Grzegorza Godawy.

Publikacja z pewnością wzbudzi zainteresowanie teoretyków i praktyków z obszaru nie tylko pedagogiki, ale i nauk społecznych oraz medycznych, a także humanistycznych, filozoficznych i teologicznych. Z łatwością dostrzegą oni, że w monografii uwzględniony został ich wkład w analizowaną problematykę bliskości w relacjach międzyludzkich, zwłaszcza w sytuacjach choroby (z recenzji ks. prof. dra hab. Mariana Nowaka).

„Bliskość jest fenomenem, który towarzyszy ludzkości od jej zarania, łącząc ludzi i dając im poczucie przywiązania. Na bliskości buduje się więź małżeńska, rodzicielska i przyjacielska, a człowiek, dotychczas postrzegany jako obcy, przestaje być zagrożeniem. Bliskość z drugim człowiekiem jest także otwarta na otaczający świat, doświadczany w wymiarze empirycznym i duchowym. Bliskość ma wymiar naukowy, kulturowy, społeczny, a także religijny. Istotę bliskości stanowi miłość, która jest siłą organizującą życie społeczne. W tworzeniu fenomenu bliskości wzniosła natura miłości staje wobec wolności drugiego człowieka, proponując mu wspólne przeżycia w konkretnym czasie i warunkach. Okoliczności towarzyszące powstawaniu bliskości nie zawsze sprzyjają jej rozwojowi. Współczesne zmiany społeczne powodują, że bliskość wydaje się coraz większym wyzwaniem”.

Bestsellery Oficyny Wydawniczej „Impuls” - najlepsza 10-tka

Bestsellery Oficyny Wydawniczej „Impuls” - najlepsza 10-tka

Czasami można się pochwalić, zwłaszcza kiedy jest czym. Pomimo dużych pokładów skromności mamy potrzebę docenienia naszych produkcji. Są tego warte. Poniżej przedstawiamy nasze bestsellerowe publikacje roku 2023 oraz początku roku 2024. Świetny przykład tego, że dobrze przygotowana książka zawsze znajdzie swojego odbiorcę. Poszczególne publikacje zdobyły wysokie uznanie w środowisku oraz liczne wyróżnienia. Nas najbardziej jednak cieszy zadowolenie czytelników, którego zawsze nam mało.

W mijającym roku 2023 oraz bieżącym 2024 naszą najpopularniejszą książką została bardzo potrzebna publikacja Impulsu autorstwa Anny Franczyk Dziennik innych zajęć specjalistycznych. Logopedyczny DZIENNIK to nasza TOP 1 w roku 2023. Dziennik innych zajęć specjalistycznych przeznaczony jest dla logopedy, nauczyciela zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, psychologa, terapii SI, rehabilitanta ruchowego, muzykoterapeuty, nauczyciela wspomagającego.

Listę Bestsellerów Oficyny Wydawniczej "Impuls" zarówno książek drukowanych jak i e-book zdominowała LOGOPEDIA! Brawo!

Zapraszamy do naszych książek, autorów, do nas! A czy Ty znasz już te książki?

Zostań autorem w Impulsie

Zostań autorem w Impulsie

Nasza oferta a Twoja książka!
  • Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie?
  • Chcesz odnieść sukces, przekazując innym cenną wiedzę?
  • Chcesz umocnić swój autorytet?
  • Potrzebujesz promocji swojego wizerunku profesjonalisty?
  • Chcesz stać się rozpoznawalnym autorem?
  • Masz coś ciekawego do powiedzenia?

Działamy już od 30 lat, jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw pedagogicznych w Polsce. Jako samodzielne wydawnictwo naukowe, działające na rynku księgarskim od grudnia 1990 r., oferujemy Państwu wszechstronne usługi wydawnicze, obejmujące całokształt procesu: od pomysłu do książki. W oparciu o doświadczony zespół redaktorski wykonamy każdy rodzaj zlecenia, a następnie, posiłkując się zapleczem marketingowym, rozreklamujemy go i sprzedamy. Zaufali nam najlepsi – z naszej oferty wydawniczej korzystają naukowcy, akademicy, klienci indywidualni i ośrodki badawcze z całego kraju, autorzy prac naukowych, monografii, podręczników, periodyków etc. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, do rąk czytelników oddajemy rocznie blisko 250, wydanych na najwyższym poziomie nowości z dziedziny pedagogiki i nauk pokrewnych, psychologii, socjologii i innych dziedzin. Z każdym rokiem liczba ta sukcesywnie rośnie, podobnie jak pozycja wydawnictwa na rynku.

Teraz Ty napisz z nami swoją własną książkę. Pomożemy Ci ją zredagować, udoskonalić merytorycznie, wybrać tytuł, dopracować graficznie, a ponadto skutecznie wypromować i – co najważniejsze – korzystnie sprzedać!

Księgarnia internetowa Impuls

Zalety korzystania z księgarni internetowej Impulsu.
Tylko prawdziwi miłośnicy czytelnictwa i mole książkowe wiedzą, jak wyczerpujące i długie mogą być wędrówki po księgarniach w celu znalezienia poszukiwanego tytułu. Czas ten jednak można poświęcić na samą lekturę – wystarczy wybrać wariant zakupu w księgarni internetowej Impulsu. Możliwość dostarczenia wybranego tytułu do domu z dnia na dzień w 24 h to tylko jedna z zalet takiego rozwiązania.
Mam nadzieję, że wielu czytelników skorzysta z naszej oferty wydawniczej, może także dołączą do coraz większego grona znakomitych autorów. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie, propozycje.
Zapraszam i zachęcam do częstych odwiedzin naszej strony i księgarni internetowej, do wydawnictwa, księgarni i bibliotek.
 
Zapraszamy do Oficyny Wydawniczej "Impuls"
 

Oficyna Wydawnicza "Impuls", ul. Fatimska 53 b, 31-831 Kraków
tel. 506-624-220
oraz bok@impulsoficyna.com.pl

Facebook
Twitter
Website

 

 

Jeśli nie życzą sobie Państwo otrzymywania w przyszłości informacji na temat naszych nowości,
wznowień oraz aktualności wydawniczych, prosimy kliknąć w link
rezygnuję.
W każdej chwili mogą Państwo ponownie zapisać się do newslettera.
Za kłopot bardzo przepraszamy.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło