• Obniżka
FILOZOFIA MYŚLI

FILOZOFIA MYŚLI

Podtytuł: Kształtowanie języka
ISBN: 978-83-8294-029-9

80,00 zł
61,90 zł Zniżka 22,62%

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 65,00 zł

Autor stawia i rozwiązuje kluczowe problemy w zakresie źródeł i granic myśli lingiwstycznej, myśli teoriopoznawczej, myśli aksjonormatywnej i myśli postmodernistycznej. Publikacja ta w istotny sposób wzbogaca literaturę filozoficzną w zakresie myśli w kontekście myślenia i przedmiotu myślenia.

Nakład wyczerpany.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

[...] Autor stawia i rozwiązuje kluczowe problemy w zakresie źródeł i granic myśli lingiwstycznej, myśli teoriopoznawczej, myśli aksjonormatywnej i myśli postmodernistycznej. Publikacja ta w istotny sposób wzbogaca literaturę filozoficzną w zakresie myśli w kontekście myślenia i przedmiotu myślenia. W toku całego wywodu Autora widoczny jest twórczy i nowatorski charakter monografii. W klarowny sposób wprowadza porządek myślowy poznawczego trójmianu: myślenie-myśl-rzeczywistość. Recenzowana monografia - jako źródło wiedzy filozoficznej - może odegrać ważną rolę w naukach humanistyczno-społecznych. Monografia jest napisana w sposób dojrzały i kompletny.

Autor jest świadomy swego zamysłu, dysponując dobrze przemyślaną i w pełni udaną koncepcją swego dzieła. [...]

Fragment recenzji prof. dr. hab. Józefa Sowy

opis

Kształtowanie języka

Opis

Książka papierowa
oprawa miękka

Szołtysek E. Adolf

Notka biograficzna w przygotowaniu

Oficyna Wydawnicza "Impuls"

Autor

Szołtysek E. Adolf

ISBN druk

978-83-8294-029-9

ISBN e-book

 

Objętość

212 stron

Wydanie

I, 2022

Format

B5 (160x235)

Oprawamiękka, klejona, folia matowa

Spis treści

spis treści 2

fragment

[...] Autor stawia i rozwiązuje kluczowe problemy w zakresie źródeł i granic myśli lingiwstycznej, myśli teoriopoznawczej, myśli aksjonormatywnej i myśli postmodernistycznej. Publikacja ta w istotny sposób wzbogaca literaturę filozoficzną w zakresie myśli w kontekście myślenia i przedmiotu myślenia.W toku całego wywodu Autora widoczny jest twórczy i nowatorski charakter monografii. W klarowny sposób wprowadza porządek myślowy poznawczego trójmianu: myślenie-myśl-rzeczywistość. Recenzowana monografia - jako źródło wiedzy filozoficznej - może odegrać ważną rolę w naukach humanistyczno-społecznych.

Monografia jest napisana w sposób dojrzały i kompletny. Autor jest świadomy swego zamysłu, dysponując dobrze przemyślaną i w pełni udaną koncepcją swego dzieła. [...]

Fragment recenzji prof. dr. hab. Józefa Sowy

Zobacz także

Polecane tytuły ( 8 inne tytuły w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło