SARANG - premiera

person Wysłane przez: Oficyna Wydawnicza "Impuls" list Kategoria: Premiery i nowości Dodano: favorite Trafienie: 341

Sarang to refleksyjna, uniwersalna powieść drogi, inspirowana realiami azjatyckimi, o pięknym, skomplikowanym mężczyźnie, któremu w ciągu kilku dni świat zawalił się na głowę.

SARNAG

Małgorzata Mielecka

Sarang to refleksyjna, uniwersalna powieść drogi, inspirowana realiami azjatyckimi, o pięknym, skomplikowanym mężczyźnie, któremu w ciągu kilku dni świat zawalił się na głowę. Czy poradzi sobie on ze zmianami, jakich się nie spodziewał? Kolejna książka Małgorzaty Mieleckiej o labiryntach ludzkich uczuć i relacji. Na pewno nie tylko dla kobiet.

Opis           Autorka        Szczegóły

 
Publikacje Małgorzaty Mieleckiej w OW Impuls
 
 
 
 
MEOMRY BOX
 

Memory Box to psychologiczna opowieść o kreatywnej kobiecie, w dziewięciu odsłonach. Po raz pierwszy spotykamy ją, gdy ma pięć lat. Następnie bierzemy udział w jej losowych i rodzinnych perypetiach oraz metamorfozach. Wspólnie z nią śmiejemy się i płaczemy, przeżywamy pierwszą, a potem dojrzałą miłość, stratę, śmierć. Poszukujemy tego, co jest naprawdę ważne w życiu. Książka dla każdego, kto pragnie zadumać się, wyciszyć, zrozumieć siebie i innych.

 
Zobacz
 
 
FOTOGRAFIE
 
Autorka przedstawia bezpośredni i bezpretensjonalny zapis refleksji psychologa-praktyka na temat zjawisk napotykanych w pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnorodną problematyką. W przystępny sposób, unikając naukowych sformułowań dzieli się ona wiedzą, ale także okazuje emocje, ujawnia własne rozterki i pasje. Lektura dla każdego wrażliwego człowieka, który potrzebuje autentycznego spotkania z inną osobą i z sobą samym.
 
Zobacz
 
belka-mailing(2).png
 
 

Rozmowa z Impulsem

 
Oficyna Wydawnicza "Impuls"
ul. Fatimska 53 b
31-831 Kraków
506-624-220
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
 
 

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło