Wierszowane zawody

Wierszowane zawody. Część I

Podtytuł: Część I
ISBN: 978-83-8294-038-1
15,24 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 16,00 zł

Czas dostawy kurierem InPost 24 godziny! E-booki w ciągu 15 minut!

Książka to zbiór dwunastu pięknie zilustrowanych opisów zawodów. Adresowana do dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Polecamy wydanie II 2022!

Ilość

Książka to zbiór dwunastu pięknie zilustrowanych opisów zawodów. Adresowana do dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Napisana w sposób przystępny dla młodego czytelnika, motywuje do rozwijania zainteresowań i predyspozycji. W opisach zawodów znajdują się treści zachęcające dzieci do zadawania pytań dorosłym o drogę do zdobycia wymarzonego zawodu. Jeżeli chcesz poznać Maćka, który chciałby zostać kucharzem, Laurkę która marzy by wystylizować cały świat lub wrażliwą artystkę Natalię to serdecznie zapraszam do świata Wierszowanych zawodów.

Wierszowane zawody

Część I
98 Przedmioty

Opis

Książka papierowa
oprawa miękka

Magdalena Dawidziuk-Stach

Dawidziuk-Stach Magdalena absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Wyższej Szkoły Dziennikarskiej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Warszawie. Wieloletni doradca zawodowy w Publicznych Służbach Zatrudnienia. Prywatnie mama dwójki dzieci. To dzięki ich zainteresowaniom i pasjom rozpoczęła się przygoda autorki z Wierszowanymi zawodami.

Oficyna Wydawnicza "Impuls"

Autor

Magdalena Dawidziuk-Stach

ISBN druk

978-83-8294-038-1

ISBN e-book

 

Objętość

30 stron (w tym strony kolorowe)

Wydanie

II, 2022

Format

A5 (140x210 mm)

Oprawamiękka, klejona, folia matowa

Artystka  

Bibliotekarka  

Dietetyk  

Doradca zawodowy  

Ekonomista   

Fryzjer   

Informatyk   

Ksiądz 

Kucharz

Lekarz   

Nauczyciel 

Rolnik  

fragment

Dzieci marzą o różnych zawodach. Ktoś chce zostać lekarzem, ktoś – fryzjerem, jeszcze inny – kucharzem. Przykłady można by mnożyć. Nie zawsze jednak plany są sprecyzowane. Wiele maluchów jeszcze nie wie, co pragnie robić w dorosłym życiu. Podpowiedzią może być omawiana książeczka. Znajdziemy tu wierszowane opisy niektórych zawodów. Oczywistych, będących marzeniem wielu milusińskich (wspomniani lekarz, kucharz, fryzjerka), ale także mniej popularnych (dietetyk, ksiądz). Autorka opisuje także swoją pracę (jako Magdusia, która jest już duża i pracować musi), dzięki czemu się dowiadujemy, że inspiracją do tworzenia są jej dzieci.

Książeczka bardzo przyjemna w odbiorze. Napisana z poczuciem humoru i wewnętrznym ciepłem. Dużą zaletą są też pełne uroku rysunki. [...] Jednak wspomniany humor i ciepło powodują, że mogę małym czytelnikom polecić książeczkę. Nie doznają zawodu.

dr Kalina Beluch
źródło: https://www.granice.pl/recenzja/wierszowane-zawody/24620

Zobacz także

Polecane tytuły ( 8 inne tytuły w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło