• Obniżka
  • Nowy
O okruszkach i całym szczęściu Tusi

O okruszkach i całym szczęściu Tusi

ISBN: 978-83-8095-680-3
22,86 zł
16,86 zł Oszczędzasz: 6,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 18,00 zł

Czas dostawy kurierem InPost 24 godziny! E-booki w ciągu 15 minut!

Polecamy najnowszą bajeczkę autorstwa Elżbiety Bielak z ilustracjami Anny Andrzejewskiej pt. O okruszkach i całym szczęściu Tusi

Wersja książki
Ilość

Natalia, Natusia, Tusia…

Natalia ma siedem lat. Jest drobną, delikatną dziewczynką o dużych, błękitnych oczach i lśniących, długich blond włosach. Z tych włosów dziewczynka jest bardzo dumna, ponieważ są zupełnie takie same jak włosy jej ukochanej mamy. Natalia chciałaby być taka jak ona — piękna i sławna. Bo jej mama jest znaną na całym świecie skrzypaczką. Tato Natalii mówi, że jest też najpiękniejszą na świecie skrzypaczką.

W praktyce oznacza to, że Natalia musi dzielić się swoją mamą z całym światem i są takie okresy, że częściej może ją oglądać w telewizji podczas koncertu niż na żywo w domu. A ponieważ jej tato jest znanym profesorem archeologii, też bywa w domu tylko czasem. Albo pracuje na wykopaliskach i odkrywa skarby historii, albo o nich opowiada podczas wykładów swoim studentom. 

Kiedy rodzice pracują daleko od domu, Natalka mieszka ze swoją opiekunką — panią Antonią. Mama mówi, że to taka przyszywana babcia. Na początku dziewczynka nie rozumiała, dlaczego „przyszywana”, więc mama wytłumaczyła jej, że tak określa się osobę, która nie jest spokrewniona, ale za to jest wyjątkowo bliska, kochana. A uczucia są przecież najważniejsze. Trzeba przyznać, że Natalia bardzo, ale to bardzo kocha babcię Antonię — z wzajemnością zresztą. Jej obecność sprawia, że gdy rodzice wyjeżdżają, trochę mniej odczuwa tęsknotę za nimi. 

Najpiękniejsze w życiu Natalki są chwile, kiedy wszyscy są razem, całą rodziną. Rodzice bardzo starają się, żeby dziewczynka nie zostawała często sama i planują wyjazdy zamiennie — raz mama, raz tato. Dlatego trudno jest znaleźć ten wspólny czas. Zawsze jednak są to święta i co najmniej kilka wakacyjnych dni. Wtedy najczęściej wyjeżdżają razem w góry, nad morze albo do rodziców mamy na wieś. I właśnie do nich Natalka lubi jeździć najbardziej.

150 Przedmioty

Opis

Książka papierowa
oprawa miękka

Specyficzne kody

isbn
978-83-8095-680-3

Elżbieta Bielak

Elżbieta Bielaknauczycielka przedszkola z wieloletnim stażem. W swojej pracy dba o indywidualny rozwój wychowanków, uwzględniając ich potrzeby, predyspozycje, zainteresowania. Autorka wielu programów, innowacji i projektów pedagogicznych wykorzystywanych w codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej oraz publikacji dla dzieci.

Prywatnie mama trojga dzieci, miłośniczka aktywnego wypoczynku i dobrej książki. Zachwyca ją piękno przyrody oraz kultura i sztuka ludowa.

Oficyna Wydawnicza "Impuls"

Autor

Elżbieta Bielak

ISBN druk

978-83-8095-680-3

ISBN e-book

Objętość

52 stron

Wydanie

I, 2023

Format

B5 (160x235)

Oprawamiękka, klejona, fola matowa

Natalia, Natusia, Tusia      
Na wakacje? Do Tadziówki!      

Pierwszy okruszek szczęścia    
Drugi okruszek szczęścia      
Trzeci okruszek szczęścia      
Kolejny okruszek szczęścia   
Wiele okruszków   
Całe szczęście

Zobacz także

Polecane tytuły ( 8 inne tytuły w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło