Plan pracy WF dla klasy IV i VII

Plan pracy WF dla klasy IV i VII

ISBN: 978-83-8095-372-7
28,57 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 30,00 zł

Czas dostawy kurierem InPost 24 godziny! E-booki w ciągu 15 minut!

Rozkłady materiałów „Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego dla szkoły podstawowej

Wersja książki
Ilość

Do podręcznika równocześnie polecamy zamówić Plan pracy WF dla klasy IV i VII - rozkłady materiałów dla klasy IV i VII w wersji elektronicznej ebook w formacie PDF (PDF składa się z 85 stron z możliwością pełnego wykorzystania i dostosowania do własnych programów), które zawierają:

- Plan pracy nauczyciela wychowania fizycznego w klasie IV i VII szkoły podstawowej na podstawie programu „Rusz się człowieku” - Ewaluacja osiągnięć uczniów i ocena z wychowania fizycznego

- Zasady oceniania z wychowania fizycznego

Cały PROGRAM oparty na NOWEJ PODSTAWIE PROGRAMOWEJ do Wychowania Fizycznego dla szkół podstawowych zatytułowany Rusz się człowieku autorstwa Urszuli Kierczak zawiera: 1. podręcznik + 2. plan pracy (czyli Rozkłady materiałów dla klas IV i VII)

Nauczyciel, opierając się na polecanych materiałach oraz korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, powinien samodzielnie opracować dokumenty pracy, w tym własne lub zmodyfikowane programy nauczania, plany pracy i zasady oceniania. Dlatego autorka programu „Rusz się człowieku” zezwala na jego modyfikowanie w zakresie treści, wymagań i metod realizacji z zachowaniem wymagań ogólnych i szczegółowych określonych w podstawie programowej. W sytuacji gdy nauczyciel zdecyduje się na zmodyfikowanie, powinien przy zgłoszeniu do dyrektora szkoły wniosku o dopuszczenie do użytku w szkole tego programu załączyć następujące oświadczenie:

Program „Rusz się człowieku” autorstwa Urszuli Kierczak został zmodyfikowany przez: [imię i nazwisko nauczyciela] w zakresie: treści/metod/form pracy/wymagań z zachowaniem ogólnych i szczegółowych wymagań zawartych w obowiązującej podstawie programowej wychowania fizycznego.

Życzymy wszystkim nauczycielom, którzy zdecydują się na pracę pedagogiczną według przedstawionego w książce programu nauczania wychowania fizycznego, pełnej satysfakcji własnej i uczniów z wyników edukacyjnych.

Polecamy!

182 Przedmioty

Opis

Książka elektroniczna - E-book
PDF

Specyficzne kody

isbn
978-83-8095-372-7

Kierczak Urszula

Wykształcenie -AWF Katowice, kier nauczycielski, Studium Kulturalno - Oświatowe we Wrocławiu na wydz turystyki i rekreacji, studia podyplomowe z przyrody- Uniwersytet Opolski, studia podyplomowe - biologia i dydaktyka biologii - Uniwersytet Opolski, Studia podyplomowe - Zarządzanie w oświacie - Wyższa Szkoła Zarządzania - Katowice, ponadto liczne kursy, warsztaty i inne formy doskonalenia.

Zatrudnienie w oświacie od 1982 roku w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej. Obecnie nauczyciel Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej, oraz dziekan, dyrektor Zamiejscowego Instytutu Sportu i Rekreacji w Wiśle Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

Przez wiele lat pełniłam funkcję doradcy metodycznego z wychowania fizycznego, a obecnie prowadzę zajęcia dla nauczycieli (szkolenie rad pedagogicznych), jako edukator Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Bielsku - Białej.

Wstęp

Plan pracy nauczyciela wychowania fizycznego w klasie IV i VII szkoły podstawowej na podstawie programu „Rusz się człowieku”

Ewaluacja osiągnięć uczniów i ocena z wychowania fizycznego

Zasady oceniania z wychowania fizycznego

Zobacz także

Polecane tytuły ( 8 inne tytuły w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło