Odruchy oralne u noworodków i niemowląt - wydanie 3, 2021!

person Wysłane przez: Oficyna Wydawnicza "Impuls" list Kategoria: Premiery i nowości Dodano: favorite Trafienie: 1653

Książka została bestsellerem Oficyny Wydawniczej "Impuls" w roku 2020 i 2019 w notowaniu Top 1 roku!

Drodzy Czytelnicy!

zapraszamy i polecamy nowe już III wydanie 2021, uaktualnione publikacji  dr Miry Rządzkiej "Odruchy oralne u noworodków i niemowląt. Diagnoza i stymulacja"

Książka została bestsellerem Oficyny Wydawniczej "Impuls" w roku 2020 i 2019 w notowaniu Top 1 roku!

Książka dr Miry Rządzkiej jest bardzo potrzebna i co najważniejsze – oparta na solidnych badaniach i najnowszej wiedzy! Autorka odnosi się do informacji jakie mieliśmy dotychczas i wychodzi im naprzeciw, dając jednocześnie zupełnie nowe spojrzenie na wiele obszarów z zakresu rozwoju dziecka. Obala wiele mitów, które są nadal powielane przez wielu specjalistów.

Książka porusza temat nie tylko rozwoju i znaczenia samych odruchów oralnych. Autorka bardzo dużo mówi o tym jak dany odruch badać, jak wygląda jego normatywny wzorzec, a jak nieprawidłowa reakcja oraz w jaki sposób możemy ułatwić dziecku bardziej komfortowe funkcjonowanie. W sposób szczególny skupia się również na dzieciach z Zespołem Downa oraz z cytomegalią wrodzoną. Przedstawia propozycje działań terapeutycznych, które warto zastosować w poszczególnych sytuacjach. Jako załącznik do książki otrzymujemy opracowaną przez dr Rządzką Kartę badania prymitywnych noworodkowych reakcji oralnych (PNR).

Książkę polecam nie tylko logopedom i neurologopedom rozpoczynającym swoją przygodę z wczesną interwencją, ale również tym, którzy już długo pracują z niemowlętami i zależy im na stałym rozwoju zawodowym, jakim jest niewątpliwie sięganie do najnowszych badań, uaktualnianie i konfrontowanie swojej wiedzy.


Polecamy w naszej księgarni internetowej: https://www.impulsoficyna.com.pl/logopedia/1294-odruchy-oralne-u-noworodkow-i-niemowlat.html

Zapraszamy!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło